Pedalbox nedir ne demek?

DTE Sistemleri Urünü – PedalBox Aracınız Için Hız Ayarlayıci

Daha hızlı başlangıç, Daha iyi ivme ve Güven

Modern araçların tepkisini artırmak için, DTE sistemleri PedalBox’ ı geliştirdiler. Tak ve kullan olarak üretilen hızlanrıcı, elektronik bir üründür. Bu hızlandırıcı ayarlama sistemi, elektronik bir hızlandırıcı pedalı olan tüm araçlardaki tepkiyi geliştirir. Pedalbox+ hızlandırıcı ayarlama sistemi, modern bilim teknolojisi ile artık dijital Hızlandırıcılar için de kullanılabilir. Dünyada bir ilk.

PedalBox+: DTS sistemlerinden orijinal…

  • Herhangi bir gecikme olmadan hızlanma
  • Otomatik veya manuel şanzımanlar için uygundur
  • Kolay kurulum, kolay çalıştırma
PedalBox’ a tek bir dokunuş ile, aracınızı seçin ve sürüş keyfini çıkarın.


 

PedalBox+: Daha iyi hızlanma ve daha fazla sürüş eğlencesi

Modern araçların tepki süresini elektronik bir hızlandırıcı pedalla optimize eder. PedalBox ile araç, gaz pedalından gelen sinyallere çok daha hızlı tepki verir. Geliştirilmiş bir gaz tepkisi ile, sürücü çok daha kolay hız alır. Artik hızlanmada gecikme yok.

PedalBox<sup>+</sup>: DTE tarafindan sunulan hizlandici ayarlama urunudurPedalBox+: DTE tarafindan sunulan hizlandici ayarlama urunudur
DTE ayarlamasi : Daha iyi hızlanma ve daha fazla sürüş keyfiDTE ayarlamasi : Daha iyi hızlanma ve daha fazla sürüş keyfi

PedalBox, uc farkli kullanim modu vardir. "SPORT", "SPORT Plus" ve "CITY". Uc farkli program ile suruculerin kendi geresinimlerine gore hizlarini ayarlamalarinin yani sira trafik kosullarina gore de hizlarini ayarlamari icin imkan saglar. Uc farkli program , arti ve eksi dugmeleri ile ince ayarlara sahiptir ve bu sayede mukemmel ozel kurum saglar!

PedalBox’i kendiniz deneyim edinin; DTE tarafindan uretilen PedalBox, tüm modern araçlar için herhangi bir gecikme olmaksızın hızlanma sağlar.

PerfecTune: Mukemmel Ayar. Daha Ozel. Daha Fazla Verim.

Daha bireysel bir ayarlama ve sonuc icin, PedalBox+ her araca ayri ayri ayarlanabilir. Bu mukemmel ayar, PedalBox’in yeni ozelligidir. Kendi kendine ogrenmeye entegre edilmis, otomatik kalibrasyondur.

Basit adimlar ve tek bir gaz pedali hareketi ile 0’dan %100 olarak PedalBox, otomatik olarak her araca kendini ayarlar.

 

DTE pedal ayarlama; Hızlı bir şekilde yüklenir ve çalışmaya hazır.

PedalBox sadece birkaç adımda yüklenir: Iki orginal PedalBox fisileri, aractaki hizlandirici elektronik pedala baglanir, Yuklemeden hemen sonra Pedalbox kullanima hazirdir. Birlikte verilen montaj servisi sayesinde, PedalBox her zaman surucunun ulasabilecegi yerde yerlestirilir. Gorunmez yapistiricilar ile PedalBox kolayca takilir ve (ornegin) araci degistirirken,kalinti kalmadan kolayca cikarilabilir.

PedalBox from DTE Systems
PedalBox from DTE Systems
PedalBox from DTE Systems
 


PedalBox Nasil Calisir ?

Bugunlerde, bircok arac ETC veya ECM olarak isimlendirilen Kablolu-Suruse sahip. ( Yay kablo olarakta isimlendirilir )

Modern sistemler genellikle asiri singal gecikmesinden sikayetci ve muzdarip. Bu PedalBox ‘in asamalari aracin, tam potalsiyelinin kilitlerini acabilir.
PedalBox tam olarak ne öneriyor?

‘Gaz Tepkisi’ surucu gaz pedalina bastiginda, motorun yanit verebilecegi hiz egrisini gosterir. Zayif tepki acikca belli olur, özellikle sert hızlanma altında.

Grafigi Cozme:
Sehir Modu (Yesil) Aracin tepkisini onemli olcude arttirir.

Aracin tepkisi, diger 2 programa gecis ile daha da zenginlestirilir, arttirilir. Sport (turuncu) ve Sport Plus (kırmızı).

Mavi cizgi; PedalBox kapatildiginda arac, kendi ayarlarina geri doner.

 

 

 

 

En son DSP teknolojisi

PedalBox+ hızlandırıcı ayarlama, en son yüksek performanslı mikroişlemcilerle DSP teknolojisi tarafından kontrol edilir. Daha kesin ve daha hızlı sinyal iletimi sayesinde daha yüksek işlem hızı ile optimum ayarlama sonucu sağlar. Bu yeni özellikler ile PedalBox+ şu anda DTE en modern, yuksek performans ve en bireysel ozel hizlandirici ayar urunudur. Hizlandirici ayarin simdiki nesli, DTE’nin başarı hikayesiyle devam edecek.

PedalBox: Küçük Kutu - Büyük Guc

PedalBox: DTE sistemlerinden Orjinal Hizlandirici Ayari
  • Hızlı hızlanma
  • Ergonomik tasarım, mükemmel işlevsellik
  • Cabuk ve kolay yukleme